CZ Filmyon Now

CZ Filmyon Now

▷[Sleduje] Modelář (2020) Celé Filmy Online Ke Shlédnutí Zdarma

Modelář 2020 ke shlédnutí CZ Filmy Online Videa, Modelář (2020) Sledujte CZ Filmy Online a zdarma. Pro sledování filmu Modelář je treba, kliknout na obrázek prehrávace. mužete zhlédnout Modelář filmy online. Film Modelář máme v HD kvalite.

Režie:    Petr Zelenka
Scénář:    Petr Zelenka
Herci:    Kryštof Hádek Veronika Khek Kubařová Jiří Mádl Miroslav Hanuš Zuzana Fialová ...

Modela

CZ FILMYON NOW je soukromá spolecnost, která vyrábí a distribuuje filmy na fyzických nosicích a do kin v Ceské republice, Slovensku, Madarsku a Rumunsku. Digitální práva pak distribuuje pres mezinárodní platformy nejen na našich trzích, ale i do celého sveta. Jsme všichni velkými filmovými fanoušky, náš kompaktní a kreativní tým tvorený odborníky a nadšenci filmem doslova žije a naší snahou je maximálne uspokojit všechny naše zákazníky. Dekujeme vám za prízen a prejeme skvelé filmové zážitky.Modela 1

 

Obsah: Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Mezi jejich klienty patří prezidentský kandidát i výtvarníci pořádající happeningy. Drony ve filmu monitorují elektrárny, nosí luxusní kabelky na přehlídce místo modelek nebo sprejují ze vzduchu Petřínskou rozhlednu. Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat.

Kroky ke stažení filmu:
* Mužete navštívit webové stránky prostrednictvím odkazu, které jsme poskytli následovne: povoden
* Navštivte stránky, které již doporucujeme a vyhledejte film, který chcete sledovat a stahovat. Pro zjednodušení mužete použít funkci vyhledávání.
* Po nalezení filmu, který se vám líbí, kliknete na kartu Hry. Pokracujte v stahování hrozby „Modelář“ a stáhnete film do požadované kvality. Viz obrázek, aby bylo jasnejší.

Štítek: Modelář cz dabing, Modelář online film cz dabing, Modelář online cz titulky, Modelář online cz, Modelář cz online, Modelář download free, Modelář sleduj filmy, Modelář online filmy, Modelář sleduj filmy online, Modelář najnovšie filmy online, Modelář online filmy bez limitu, Modelář online filmy zdarma Modelář online film, Modelář film online, sleduj Modelář online zdarma, Modelář cz dabing.
Modelář online bombuj,
Modelář online cely film,
Modelář online ke shlednuti,
Modelář cz dabing online ke shlednuti,
Modelář online,
Modelář online film cz,
Modelář Bombuj,
Modelář bombuj cz,
Modelář online ke shlédnutí,
Modelář celý film cesky,
Modelář celý film zdarma ke shlédnutí,
Modelář celý film cz dabing,
Modelář zkouknito,
Modelář sleduj filmy,
Modelář online cz titulky,